Ballina Showbiz Moderatorja e njohur 'çmend' komshinjtë me pozën nga ballkoni (FOTO)

Moderatorja e njohur ‘çmend’ komshinjtë me pozën nga ballkoni (FOTO)

Moderatorja simpatike e sportit Lei Kraja ka vendosur të marrë rreze dielli në ballkon.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet vetëm me të brendshme, ndërsa i ka kthyer kurizin diellit.

Moderatorja duket në super formë ndërsa krahas fotos shkruan: “Dielli i karantinës”, duke treguar kështu se e vetmja mundësi për të marrë rreze dielli në këto ditë të ngrohta pranvere është ballkoni.

Lei Kraja, kush është prezantuesja seksi që po çmend tifozët e ...

Moderatorja ka hedhur madje edhe një video të shkurtër ndërsa shihet të jetë shtrirë në ballkon për të marrë rreze dielli, raporton Arkiva News.

Në kushtet kur është e pamundur të lëvizësh jashtë qytetit duket se e vetmja mënyrë për të marrë disa rreze dielli për këdo është ballkoni.
Të shumtë janë personazhet e njohur që kanë vendosur të përdorin këtë metodë deri sa të dalim lirisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!