Ballina Magazina Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e filmit komik italian (VIDEO)

Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e filmit komik italian (VIDEO)

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku është bërë pjesë e një projekti kinematografik italian.

Heidi Lushtaku ka bërë me dije se është pjesë e një komedie italiane, përmes një postimi në Instagram.

Nëpërmjet disa videove, modelja shqiptare e cila jeton në Zvicër ndan me fansat e saj disa skena nga filimi i titulluar “Un figlio di nome erasmus”.

Ajo shprehet shumë e lumtur të jetë pjesë e këtij kasti, ndërsa ndan me kënaqësi lajmin që filmi tani do të shfaqet online.

“Nuk mund të shkoni në kinema ..? Atëherë ne po sjellim kinemanë në shtëpinë tuaj”, ka shkruar ndër tjerash Heidi në postimin e bërë.

Nga 12 prilli filmi do të shfaqet në Sky Cinema, TIMVISION, Rakuten TV, CHILI, Google Play Store, YouTube, Infinity and huaweitalia.

Heidi Lushtaku i ka dhënë fund tashmë lidhjes me boksierin e njohur Robin Krasniqi pas 3 vitesh. Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt përfundimit të romancës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!