Ditën e sotme, modelja e njohur, Kristina Baki feston ditëlindjen. Mes shumë urimeve, ka spikatur ai i mikeshës së saj më të mirë, Adrola Dushit. Me shumë kujtime të të dyjave, Adrola ka zgjedhur fjalë zemre për shoqen e saj.

“Shoqja ime e bukur, e mencur dhe e matur, sot ka ditelindjen. Aq shume plane kisha bere ne koken time per kete dite, porrrr mbetem kaq larg… Gjithsesi sa me pare te mundemi do t’i veme ne zbatim!

Network crazy: Adrola Dushi and Kristina Baki pose wrapped in the ...

Ti vajze je ajo qe une ne ditet e mia jo te mira jam munduar “ta shmang”, jo sepse nuk doja te rrija me ty, apo se nuk kisha nevoje per ty, por thjesht sepse njeriu kur del para pasqyres dhe eshte i vetedijshem qe nuk eshte mire – nuk arrin ta duroje dot veten tek shihet ne pasqyre… Kjo je ti, si nje pasqyrim qe une dashje pa dashje i trembem. Por serish ti me qetesine tende, me urtesine tende dhe pa me bere te ndjehem keq per asnje moment, me bere ta rishoh veten se sa shume vlera kisha dhe te mundohesha te  ktheja nje Adrole qe dhe ti e do aq shume.

Dera e shtepise tek familja jote eshte gjithmone e hapur per mua pa e marre parasysh sa eshte data apo ora. E cfare mund te them per kete? Une nuk harroj vajze!

Adrola Dushi dhe Kristina Baki përfundojnë në spital. Çfarë u ...

Te njera nga keto publikime qe bera ke nje video ku Troi shprehet se ke dy mama 🙃 e sheh? Kaq shume te duam ne ty ❤

E paraversisht te gjitha ketyre qe thashe me lart, ti do mbetesh motra ime e vogel keshtu qe respekt per me te madhin 😉.

Gezuar ditelindjen dhe dua te te shoh gjithmone duke te qeshur syte dhe zemra!!!

Te dua shume ❤”. Dy vajzat përveç se për miqësinë e tyre të rrallë, janë komentuar shpesh edhe për ngjashmërinë e tyre.

Adrola Dushi dhe Kristina Baki, një dyshe e pandarë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!