Modelja Christine McGuinnes, mbetet gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që bën ndonjë postim në rrjetet e saj sociale.

Ajo ka treguar gjòksin e saj sot derisa thotë se po shijon një pushim me të rrallë nga fëmijët, pavarësisht koronavìrusit.

Së fundmi 32 vjeçarja është shprehur se është duke shijuar periudhën në karantinë, pasi ka pasur më shumë kohë të qëndrojë pranë fëmijëve.

Për të ruajtur ende format bòmbastike, biondja seksi ka zgjedhur që të mbaj një regjim të hekurt stërvitor.

Ajo shpesh zgjedh të postojë në instagramin video e foto teksa është duke u stërvitur.

Por në videon e fundit shfaqet duke u ushtruar në biçikletë dhe në pah i del dekolteja e saj.

Ajo është e zënë duke u kujdesur për fëmijët e saj Leo, Penelope dhe Felicit gjatë izolimit që është valid në tërë Britani.

Këtë e ka shparndarë në Instagram e ku ylli i RHOC ka treguar gjoksin e madh e duke ushtruar para se fëmijët ta thërrasin atë mami përsëri. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!