Ballina LAJME/BOTE Mjaft aktive ditët e fundit! Karantina 'çmend' modelen e njohur (FOTO)

Mjaft aktive ditët e fundit! Karantina ‘çmend’ modelen e njohur (FOTO)

Modelja Christine McGuinnes, mbetet gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që bën ndonjë postim në rrjetet e saj sociale.

Ajo ka treguar gjòksin e saj sot derisa thotë se po shijon një pushim me të rrallë nga fëmijët, pavarësisht koronavìrusit.

Së fundmi 32 vjeçarja është shprehur se është duke shijuar periudhën në karantinë, pasi ka pasur më shumë kohë të qëndrojë pranë fëmijëve.

Për të ruajtur ende format bòmbastike, biondja seksi ka zgjedhur që të mbaj një regjim të hekurt stërvitor.

Ajo shpesh zgjedh të postojë në instagramin video e foto teksa është duke u stërvitur.

Por në videon e fundit shfaqet duke u ushtruar në biçikletë dhe në pah i del dekolteja e saj.

Ajo është e zënë duke u kujdesur për fëmijët e saj Leo, Penelope dhe Felicit gjatë izolimit që është valid në tërë Britani.

Këtë e ka shparndarë në Instagram e ku ylli i RHOC ka treguar gjoksin e madh e duke ushtruar para se fëmijët ta thërrasin atë mami përsëri. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!