Ballina Showbiz Miriam Cani tregon fotot e Amlit duke e ndihmuar në punë shtëpie

Miriam Cani tregon fotot e Amlit duke e ndihmuar në punë shtëpie

Kēngëtarja e dashur, Miriam Cani, ka treguar shpesh për marrëdhënien mjaft të ngushtë qê ka me vogëlushen e saj, e cila i është bërë si shoqe.

Ameli tashmë është rritur aq sa të ndihmojë mamin me punët e shtëpisë. Këtë e ka zbuluar vetë Miriami me një video ku duket Ameli, e cila po pastron xhamat.

Do të kemi surpriza nga Ameli”, Miriam Cani flet për talentin e ...

“I kemi ndarë rolet tashmë, mami i jep gji Duamit, ndërsa Ameli e mban shtëpinë xixë”, shkruan këngëtarja krahas videos.

Pak ditë më parë, Miriami zbuloi se edhe Albani është ‘shndërruar’ në një kuzhinier mjaft të zotin.

Duket se ajo ka tashmë të gjithë ndihmën e duhur, që vetë t’i përkushtohet e gjitha Duamit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!