Rrezet e diellit të ditës së sotme, duket se këngëtarja e njohur, Miriam Cani i ka shijuar më të voglën e saj, Ameli.

Ajo ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël teksa Ameli e ka përqafuar dhe puthur.

The Voice Kids Albania | Miriam Cani

Miriami i ka dedikuar vajzës fjalët më të bukura duke treguar se Ameli është rrezja e diellit në një ditë me re.

Fansat kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke theksuar se vajzat duken shumë të ëmbla.

Prej disa kohësh, familja Skënderaj është zgjeruar edhe me anëtarin më të ri, të quajtur Duamë.

Image may contain: 1 person, child, outdoor and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!