Ballina Magazina 'Mirani' i serialit 'Hercai' rrëfen prapaskenat e veçanta nga xhirimet

‘Mirani’ i serialit ‘Hercai’ rrëfen prapaskenat e veçanta nga xhirimet

Aktori turk Akin Akinozu ka rrëmbyer zemrat e të gjithë teleshikuesve me rolin e tij në serialin “Hercai” i cili transmetohet edhe në Shqipëri me titullin “Rejan”.

Akin Akinozu luan rolin e “Miranit” në këtë serial i cili ka thyer rekorde shikueshmërie në Turqi. Në një intervistë së fundmi, aktori ka treguar se nuk do ta harrojë kurrë çfarë i ndodhi gjatë xhirimeve në qytetin Urfa.

“Miran” tregoi se qindra fansa e prisnin përpara hotelit të tij, veprim i cili ia ka mbushur zemrën plot aktorit.

Miran Aslanbey 🖤 . . . Begenmeyi ve takıp etmeyi unutmayın lütfen ...

“Unë dola nga hoteli pa e ditur çfarë do më ndodhte dhe pashë një grup fansash prej 300-400 vetash që thërrisnin emrin tim. Dua të falenderoj të gjithë fansat tanë”-u shpreh aktori.

Akin Akinozu ka treguar gjithashtu se me partneren e tij në serial, aktoren Ebru Sahin ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe e respektojnë njëri tjetrin.

Pin en NA TEN

Edhe pse më parë as nuk e njihnin njëri-tjetrin, ata arritën të kishin shumë kimi si çift duke u kthyer në të preferuarit e publikut.

Suksesi i “Hercait” vazhdon dhe seriali duket se nuk do të ndalet edhe për një sezon të ri.

Aktualisht xhirimet janë ndërprerë shkak i koronavirusit, por pritet që pas mbarimit të pandemisë, stafi i xhirimeve të nisë punën për episodet e reja.

Hercai'nin Miran Aslanbey'i Akın Akınözü'den sevenlerini ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!