Ballina Showbiz Melanie festoi ditëlindjen, Trump i bëri urimin që rrémbeu vëmendjen e...

Melanie festoi ditëlindjen, Trump i bëri urimin që rrémbeu vëmendjen e të gjithëve

Melania Trump feston ditëlindjen në këtë periudhë pandemie dhe vëmendjen e të gjithëve e ka rrëmbyer urimi i bashkëshortit të saj.

Presidenti i SHBA, e ka uruar partneren e tij nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale dhe duket se ai i ka bërë një urim të zakonshëm, pa i shprehur fjalë zemre.

“Gëzuar ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e shkëlqyer!’, shkruan kreu i SHBA-ve.

Kujtojmë që çifti Trump u takuan për herë të parë në një javë mode në New York në vitin 1998.

Ata u fejuan zyrtarisht në vitin 2004, ndërsa martesën e bujshme e mbajtën një vit më pas, në të morën pjesë edhe Hillary dhe Bill Clinton.

Në vitin 2006, Melania u bë qytetare amerikane dhe është nëna e fëmijës së pestë të Trump, Barron William.President Trump pays tribute to 'our great first lady' as Melania ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!