Tabloidi britanik “Daily Mail”, ka publikuar foton e disa përdoruesve të Instagramit që e teprojnë me “photoshop-in”.

Këtij spektri nuk i ka munguar dhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia. Në foton e publikuar shikohet Enca, në dy pamje paralele.

Në njërën shihet e veshur me një fustan ngjyrë vishnjë dhe duket tepër e bëshme.

Ndërsa nga krahu tjetër shihet po me të njëjtën fustan, por me linja thuajse perfekte.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!