Në showbizin shqiptar ka shumë vajza të bukura. Gjithmonë kemi listuar modelet më të bukura, këngëtaret më të bukura apo moderatoret më të bukura, por kemi harruar që kemi dhe aktore.

Ka shumë aktore të reja shqiptare që ndoshta nuk e dini që janë të tilla. Disa prej tyre i shohim më shpesh teksa moderojnë sesa në skenën e teatrit apo dhe të filmave. Juda.al po ju tregon disa prej tyre.

Eva Murati

Eva pavarësisht se e shohim në moderim, ka marrë pjesë në disa filma shqiptarë. Roli i fundit ishte në filmin “Ti mund të më quah Xhon”.

Eva Murati (ALB) | Fashion, Women, Female

Nevina Shtylla

Nevina gjithashtu ka luajtuar në filmin “Ti mund të më quash Xhon” me Eva Muratin. Nevina kishte një nga rolet kryesore në film.

Nevina Shtylla rrëfen lidhjen disavjeçare: Është më i madh se unë ...

Rudina Dembacaj

Rudina është gjithashtu një nga akotret e humorit më simpatike. Ajo e ka provuar veten në role të ndryshme, por nga njerëzit mbahet mend me rolin ku imitonte ish- kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

Rudina Dembacaj confirms separation from her husband - TV Mania

Olta Gixhari

Olta Gixhari është një prej aktoreve më të famshme shqiptare, e cila shpesh është bërë pjesë e mediave rozë për fotot e saj provokuese. Olta mund të quhet si një nga femrat më séksi shqiptare.

The partner did not make a gift for Valentine, Olta Gixhari ...

Ana Lika

Ana është gjithashtu një nga aktoret më të reja shqiptare e cila u shfaq për herë të parë në shfaqjen tetrale “Çifti i Çuditshëm”. Ana njihet për tipin e saj të hapur dhe pa komplekse.

Në drekë ha kastravec, në darkë k…', Ana Lika flet sërish për ...

Arta Elezaj

Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”. Ajo ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku ka një numër të madh të ndjékësve.

Arta Elezaj shfaqet e zhveshur në vaskë - Gazeta Online INSAJDERI

Eliona Pitarka

Eliona mbahet gjithashtu si një nga aktoret e humorit më séksi. Ajo luan në Klanifornia dhe ka një fizik shumë séksi.

Eliona Pitarka nxjerrë në pah format e bollshme trupore në plazhet ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!