Moderatorja e njohur e sportit Lei Kraja është ndër femrat më séksi të ekranit shqiptar.

Prej vitesh ajo prezanton emisione sporti dhe shpesh vihet në qendër të mediave rozë.

Së fundmi ajo u ka dhënë mundësinë ndjékësve të saj për t’i bërë pyetje në rrjetet sociale dhe dikush e ka pyetur se me kë futbollist do të martohej.

Teksa të gjithë prisnim të na thoshte një emër shqiptar, ajo ka zgjedhur futbollistë të huaj.

“Definitivisht me një nga lojtarët e Liverpool-it sepse duken djem shumë të mirë. Ose Frenkie De Jong pasi duket si një zemër’, shkruan Lei.

E pyetur nëse është beqare apo e fejuar, moderatorja nuk tha se është beqare por tha hapur se nuk është e fejuar.By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!