Këngëtari Robert Berisha ka qenë i izòluar për një periudhë 14 ditore në konviktet e studentëve në Prishtinë, ndërsa tashmë është izoluar në shtëpinë e tij.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Krejt ka pak” dhe ka treguar se me cilën prej femrave të shoëbizit do të donte të ishte i izòluar.

Këngëtari ka përmendur menjëherë këngëtaren Rita Orën me të cilën do të qëndronte me dëshirë në karantinë.

Robert Berisha shijon Nju Jorkun nga lartësia - Kosova Sot

Ai tha se Rita është shumë pozitive, gazmore dhe është e jona duke nënkuptuar që është një vajzë kosovare, raporton Arkiva News.

Kujtojmë se këngëtari u izòlua në konvitet e studentëve në Prishtinë menjëherë pasi u kthye nga New York dhe fatmirësisht pasi testit rezultoi negativ.

Robert Berisha: Do të mbyllesha në karantinë me Rita Orën - GazetaBlic

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!