Ballina Showbiz 'Me cilën nga vajzat shqiptare do doje të kalojë karantinën?' Kjo është...

‘Me cilën nga vajzat shqiptare do doje të kalojë karantinën?’ Kjo është përgjigja epike e Robert Berishës

Këngëtari Robert Berisha ka qenë i izòluar për një periudhë 14 ditore në konviktet e studentëve në Prishtinë, ndërsa tashmë është izoluar në shtëpinë e tij.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Krejt ka pak” dhe ka treguar se me cilën prej femrave të shoëbizit do të donte të ishte i izòluar.

Këngëtari ka përmendur menjëherë këngëtaren Rita Orën me të cilën do të qëndronte me dëshirë në karantinë.

Robert Berisha shijon Nju Jorkun nga lartësia - Kosova Sot

Ai tha se Rita është shumë pozitive, gazmore dhe është e jona duke nënkuptuar që është një vajzë kosovare, raporton Arkiva News.

Kujtojmë se këngëtari u izòlua në konvitet e studentëve në Prishtinë menjëherë pasi u kthye nga New York dhe fatmirësisht pasi testit rezultoi negativ.

Robert Berisha: Do të mbyllesha në karantinë me Rita Orën - GazetaBlic

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!