Ballina Uncategorised MC Kresha merr lajmin e madh! Zbulohet gjinia e bebes (FOTO)

MC Kresha merr lajmin e madh! Zbulohet gjinia e bebes (FOTO)

Reperi i njohur, MC Kresha së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij Erzina është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe ashtu siç pritej, detajet deri më tani ata i kishin mbajtur të fshehta.

Por, ditët e fundit Erzina është treguar më e hapur dhe në profilin e saj në Instagram u përgjigjet shpesh pyetjeve të ndjekësve.

Married and fathered, Mc Kresha speaks for the first time after ...

Së fundmi, ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebit që po pret.

Bashkëshortja e MC Kreshës konfirmoi më në fund gjininë dhe tha se ata po presin në vajzë, ashtu siç ishte përfolur prej kohësh.

Pak ditë më parë, Erzina tha se ende nuk e kanë vendosur emrin e bebit që do të vijë në jetë dhe shprehu dëshirën për të patur 3 fëmijë.

Kujtojmë se MC Kresha dhe Erzina i dhanë fund beqarisë pa shumë zhurmë në muajin dhjetor në një ceremoni me familjarë dhe të ftuar VIP.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!