Ballina Showbiz Mariza Ikonomi tregon historinë e çuditshme që i ka ndodhur këto ditë

Mariza Ikonomi tregon historinë e çuditshme që i ka ndodhur këto ditë

Këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi ka qenë e ftuara e radhës në “Glamour Zone” në TV Ora, ku foli më gjatë për jetën e saj private dhe profesionale.

E pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se a ka pasur ndonjë kërkesë të çuditshme gjatë periudhës së koronavìrusit, ajo ka treguar rastin kur një djalë më biçikletë e ftoi për kafe, ndërkohë që lokalet janë të mbyllura.

Ester Byllyku: Ke patur ndonjë kërkesë të çuditshme këto ditë gjatë bllokimit nga koronavìrusi?

Mariza Ikonomi shows why she no longer attends festivals - TV Mania

Mariza Ikonomi: Po ditët e para kur ndodhi ditët e para ku ishte vënë shtëtrrethimit, që nuk duhet të dilnim nga shtëpia. Unë po shkoja të bëja pazarin dhe aty ishte një djalë me biçikletë që çuditërisht më kërkoi nëse mund të pinim një kafe. Nuk e njihja dhe më frikësoi sepse po më vinte afër e nuk donte t’ja dinte fare për situatën. Në një farë mënyre ishte edhe për të qeshur, po nga ana tjetër kishe edhe frikë. I thashë mos u afro.

Me thënë të drejtën nuk e prisja, në ato ditët e para, ku çdo gjë ishte kaos dhe të gjithë ishin të frikësuar. Po shyqyr Zotit e kuptoi që duhet të largohej dhe u largua.

Rudina - Mariza Ikonomi: Arsyeja përse vajta në Las Vegas! (19 ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!