Veshjet e moderatores së njohur, Marina Vjollca kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut.

Së fundmi ajo ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, “look-un” që do të ketë mbrëmjen e sotme në ‘Klanifornia’.

Fansat kanë komentuar menjëherë, duke theksuar se Marina duket shumë bukur me fustanin në ngjyrë jeshile, ndërsa faqja “Whattheywearin” ka zbuluar dhe çmimin e saj.

Fustani nga firma “Elisabetta Franchi” kushton 529 euro, shumë kjo e konsiderueshme.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Vjollca zgjedh të vishet nga kjo markë.

Edhe më parē vetë stilistja e njohur, Franchi ka ndarë disa foto të Marinës në llogarinë e saj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!