Ballina Showbiz Marina Vjollca do prezantojë sonte 'Klanifornian' me fustanin që kushton...(FOTO)

Marina Vjollca do prezantojë sonte ‘Klanifornian’ me fustanin që kushton…(FOTO)

Veshjet e moderatores së njohur, Marina Vjollca kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut.

Së fundmi ajo ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, “look-un” që do të ketë mbrëmjen e sotme në ‘Klanifornia’.

Fansat kanë komentuar menjëherë, duke theksuar se Marina duket shumë bukur me fustanin në ngjyrë jeshile, ndërsa faqja “Whattheywearin” ka zbuluar dhe çmimin e saj.

Fustani nga firma “Elisabetta Franchi” kushton 529 euro, shumë kjo e konsiderueshme.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Vjollca zgjedh të vishet nga kjo markë.

Edhe më parē vetë stilistja e njohur, Franchi ka ndarë disa foto të Marinës në llogarinë e saj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!