Moderatorja e dashur për publikun, Marina Vjollca ka pasur një karrierë të gjatë në “Top Chennel”.

Për 10 vite ajo prezantoi krah Edi Manushit emisionin “Procesi Sportiv”, por 3 vite më parë u largua për të bërë si fillim një shkëputje nga ekrani.Marina Vjollca në hall të madh me vjehrrën: Kur vjen në shtëpi ...

Por, ditën e sotme ajo është kthyer me nostalgji në emisionin “E Diell” në rubrikën sportive.

Nëpërmjet një videoje produksioni i ka kujtuar 10 vitet e saj në emisionin e sportit dhe sigurisht që Marina u emocionua.

Ndër vite vihet re edhe ndryshimi me moshën i moderatores, dhe vihet re që pozitiviteti e ka shoqëruar gjithmonë Marinën.Foto/ Luana dhe Marina bëjnë kontrast, vishen bardhë e zi ...

Gjatë intervistës Edi Manushi e ka ngàcmuar nëse ajo do të rikthehet në “Top Channel” në shtator dhe Marina zgjodhi që të mos japë asnjë përgjigje, ndërsa moderatori tha se mundësia nuk përjàshtohet.

Tashmë Marina është pjesë e spektaklit të humorit “Klanifornia” aty ku duket se është përshtatur mjaft mirë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!