Marina Vjollca prej kohësh tashmë është angazhuar në “Tv Klan” nën drejtimin e “Klanifornia” e cila nuk i ka ndërprerë transmetimet pavarësisht emergjencës së COVID-19.

Moderatoren e shohim çdo të shtunë në ekran, megjithatë ajo është shumë aktive edhe në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video mjaft të këndshme.

Këtë herë ajo shfaqet e shtrirë në shtrat e veshur me robtishan të bardhë, shkruan Arkiva  News.Video/ Marina Vjollca tregon shtëpinë luksoze dhe mëngjesin e vonë ...

Ajo ka postuar një video ku duket mjaft e këndshme ndërsa i pyet fansat e kanë pushuar mjaftueshëm.

Vetë moderatorja duket mjaft e çlodhur dhe e freskët edhe pse me robtishan dhe në kushte shtëpie.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!