Ballina Showbiz Manjola Nallbani ka një hàll të madh në këto ditë ìzolìmì (FOTO)

Manjola Nallbani ka një hàll të madh në këto ditë ìzolìmì (FOTO)

ashmë po bëhet pothuajse një muaj që Shqipëria është në ìzolìm total dhe kjo ka bërë që shumë njerëz mos të kenë afër më të dashurit e tyre.

Edhe këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka treguar se është larg vajzës së saj.

Megi studion jashtë shtetit dhe me sa duket nuk ka mundur dot të kthehet për shkak se kufijtë janë mbyllur.

Manjola Nallbani i dedikon fjalë të ëmbla vajzës së saj – ArkivaNews

Këngëtaren e ka marrë malli dhe ka vendosur të ndajë një foto ku shfaqet në qytetin ku jeton vajza e saj.

“Me mendje aty ku është gjysma e shpirtit”, shkruan ajo.

Me siguri, gjëja e parë që do të bëjë këngëtarja kur çdo gjë t’i jetë rikthyer normalitetit, do shkojë të takojë vajzën e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!