Diçka shumë interesante ka ndodhur me në qendër të vëmendjes, Nejmarin dhe nënën e tij.

Nëna e yllit brazilian, Nadine Goncalves, para pak kohësh u nda nga burri i saj, i cili njëkohësisht ishte edhe babai i sulmuesit të PSG-së, teksa nuk ka vonuar të gjejë edhe partnerin e ri.

Unexplainable': Neymar gets 22-year-old 'stepdad' as mum moves on ...

Në një foto të postuar në profilin e saj zyrtar, nëna e Nejmar shfaqet shumë e dashuruar me një djalë 22-vjeçar, i cili gjithashtu është dashuruar me Nadian.

Diçka e pazakontë kur e mendon, duke ditur se vetë djali i saj, Nejmar është 6 vite më i madh se bashkëshorti që ajo do të ketë në krahë në vazhdim.

Neymar's mum, 52, now dating 22-year-old man, ex-husband congratulates

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!