Ballina Showbiz Mamaja e Neymar në një lidhje me një...22-vjeçar! (FOTO)

Mamaja e Neymar në një lidhje me një…22-vjeçar! (FOTO)

Diçka shumë interesante ka ndodhur me në qendër të vëmendjes, Nejmarin dhe nënën e tij.

Nëna e yllit brazilian, Nadine Goncalves, para pak kohësh u nda nga burri i saj, i cili njëkohësisht ishte edhe babai i sulmuesit të PSG-së, teksa nuk ka vonuar të gjejë edhe partnerin e ri.

Unexplainable': Neymar gets 22-year-old 'stepdad' as mum moves on ...

Në një foto të postuar në profilin e saj zyrtar, nëna e Nejmar shfaqet shumë e dashuruar me një djalë 22-vjeçar, i cili gjithashtu është dashuruar me Nadian.

Diçka e pazakontë kur e mendon, duke ditur se vetë djali i saj, Nejmar është 6 vite më i madh se bashkëshorti që ajo do të ketë në krahë në vazhdim.

Neymar's mum, 52, now dating 22-year-old man, ex-husband congratulates

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!