Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i përkushtohet një pasioni apo thjesht të rikujtojë kohët e bukura që ka kaluar.

Duket se nostalgjike është bërë edhe moderatorja Luana Vjollca, e cila ka hapur arkivat dhe kujton kohët kur gjithçka ishte në rregull dhe ajo shijonte e qetë pushimet e saj.

Luana ka pyetur ndjékësit se në cilin vend do të dëshironin të ishin tashmë që jemi në izòlim, ndërsa përgjigjen e kësaj pyetje e ka dhënë edhe vetë.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto séksi ku shfaqet me bikini në mes të plazhit, në qetësi të plotë larg zhurmave të qytetit.

Duket se për Luanën ky do të ishte vendi ideal për t’u izòluar.

“Përgjigjia e postimit tim të fundit”- shkruan moderatorja, e cila na e bëri zili të gjithëve me foton e saj. Po ju për cilin vend po ëndërroni tani?/ Iconstyle

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!