Të gjithë personazhet e njohur kanë treguar me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se si e kanë kaluar periudhën e vetizòlimit.

Shumë prej t yre kanë pohuar se janë marrë me punët e shtëpisë, me gatime dhe duke parë filma.

Megjithatë pas disa javësh, duket se shumica prej tyre dëshiron t’i kthehet sa më parë normalitetit.

Luana Vjollca is ready, reveals the date and new studio of the program

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka treguar së fundmi me anë të një postimit në ‘Instagram’ se si do të veprojë ajo kur e gjitha kjo periudhë të mbarojë.

“Unë pas karantinimit”, ka shkruar Vjollca krah fotos ku shfaqet mes shumë valixhesh në aeroport.

Me siguri Luanës i mungojnë udhëtimet e shumta dhe nuk do ishte çudi ta kishte menduar që tani destinacionin e parë që do të vizitojë./revistawho.com

Luana Vjollca pas karantinës do fillojë menjëherë pushimet ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!