Luana Vjollca ndan me ne foton ku tregon floket e sajaj natyrale (FOTO)

Gjithmonë në ekran ajo shfaqet me flokë të gjatë të kuruar dhe asnjëherë nuk e kishim parë me flokët e saj natyrale.

Epo, tashmë erdhi momenti!

Teksa po merr rreze dielli në shtëpinë e saj, Luana ka publikuar në Instagram një foto seksi ku tregon edhe flokët e saj të shkurtër dhe me onde.

“Floku im i vërtetë. Kush tjetër po bën pak banjo dielli në këto ditë”, shkruan Luana në përshkrimin e fotos.