Luana Vjollca është ndjerë nostalgjike për fillimet e karrierës së saj dhe ka hapur albumin!

Moderatorja shqiptare ka publikuar këtë mbrëmje një foto të vjetër të sajën që është realizuar 12 vite më parë.

Ishte viti 2008 kur Luana ishte një ndër velinat brune të “Fiks Fare” dhe një femër tejet tërheqëse si edhe sot!

“Ishte viti 2008, 12 vjet më parë”, shkruan moderatorja në përshkrimin e fotos, që duket se e ka bërë shumë nostalgjike për kohën.

Pamjet nuk shfaqin shumë nga Luana veç buzëqeshjes së saj që nuk ka ndryshuar as sot e kësaj dite, megjithëse mund të themi që vitet e kanë ndryshuar moderatoren shqiptare!

Kjo foto e Luanës vjen pas një videoje të motrës së saj Marina me pamje nga 10 vite më parë.

Nëpërmjet një videoje produksioni i “E Diell” i kutoi Marinës dje 10 vitet e saj në emisionin e sportit dhe sigurisht që Marina u emocionua.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!