Ballina Showbiz Loredana i uron ditëlindjen partnerit të saj me fjalët më të ëmbla...

Loredana i uron ditëlindjen partnerit të saj me fjalët më të ëmbla (FOTO)

Dita e sotme shënon ditëlindjen e reperit me origjinë turke Zuna, i cili, ndonëse ende i pakonfirmuar, përflitet prej kohësh se është partneri i ri i reperes shqiptare Loredana Zefi.

Zuna mbush sot 27 vjeç dhe Loredana ka menduar t’i bëjë atij një urim publik, me pak fjalë, por tejet të ëmbla.

Në një postim në Insta Story ku ata shihen përkrah njëri-tjetrit, reperja dhe bashkëpunëtorja e tij i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen shpirt i pastër!”

Zërat për një marrëdhënie mes dy artistëve kanë nisur 3 muaj më parë, pas një videoje ku zuna shihej i ulur në avion dhe një vajzë bjonde që dyshohet se është Loredana kishte vendosur kokën në prehërin e tij.

Megjithatë, ndonëse me kalimin e kohës detaje të tilla sa vinin e shtoheshin, reperja ka mohuar të ketë një lidhje romantike.Loredana and Zuna get caught (Video)

“Mozzik është babai i fëmijës tim, ndërsa Zuna është partneri im… në biznes.”-ka deklaruar Loredana.

Megjithatë, një video e publikuar pak kohë më pas, tregon çiftin në avion duke shkëmbyer puthje në buzë.

Vetëm pak kohë më parë, Loredana dhe Zuna publikuan një duet me titullin “Ti je e imja” që rezultoi një sukses i vërtetë në Gjermani, ku dyshja zhvillon karriera të suksesshme.Loredana në lidhje të re me reperin e njohur - Gazeta Online INSAJDERI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!