Loredana ka vetëm pak orë që ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Capital Bra, këngë që u tha se ishte një dedikim për ish-in Mozzik.

Teksti i saj flet për një dashuri që ka përfunduar, dhe është normale teksa dëgjojmë vargjet, që të mendojmë se subjekti sillet rreth marrëdhënies së saj me reperin:

Sa herë kam lùftuar për ne të dy?
Sa herë me the që bota është e jona?
Sa herë e kam ulur kokën për ty?
Për ty kjo ishte dobësi e ndërsa për mua respekt!

Por, Mozzik duket se nuk e ka pritur mirë këtë projekt të sajin, pasi në postimin e fundit, duket se ai thùmbon ish-partneren e tij.

“Njerëzit që nuk kanë jetë gjithmonë do të tentojnë të krijojnë dramë me tënden”, ishte postimi i reperit. Ta ketë me Loredanën?!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!