Këngëtarja Elvana Gjata që prej dhjetorit ka evituar çdo dalje publike apo intervistë. Por tashmë kohërat kanë ndryshuar e ajo ka vendosur që komunikimin publik ta realizojë përmes livestream.

Sot, Gjata ishte Live në Instagram me Ledri Vulën, ku nuk munguan edhe pyetjet me spec. Ledri e pyeti Elvanën “A je në Tiranë?“ Por ndryshe nga ç’mund të prisnin fansat…ajo e mbajti sekret! “Thjesht jam mbyllur”, tha Elvana, duke ngritur dyshime se më kë dhe ku i po kalon këto kohë, shkruan Dosja.al.Elvana Gjata dhe Ledri Vula me koncert nga shtëpia - Lajmet e ...

Gjata ka qenë në qendër të lajmeve rozë vitin që shkoi për lidhjen e saj me biznesmenin Ervin Mata.

Por që prej ngjarjes në ish-bllok, Elvana u raportua se ishte ndàrë. Postimet dhe dyshimet vijojnë dhe mesa duket Elvana di ta menaxhojë mjaft mirë diskrecionin e jetës së saj private.Ledri Vula dhe Elvana Gjata vijnë me një bashkëpunim këtë verë ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!