Një aksìdent fatal ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Tiranë-Durrës

Mësohet se rreth orës 07:35, një mjet akoma i paidentifikuar ka përplasur shtetasin Xh.S., 63 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksìdentit.

*Lajmi mbetet në përditësimAksident në autostradën Tiranë- Durrës, përplasen 4 automjete - Tv ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!