Ballina LAJME/BOTE Lajm i trishtë! Vdés reperja e njohur në moshën 25-vjeçare (FOTO)

Lajm i trishtë! Vdés reperja e njohur në moshën 25-vjeçare (FOTO)

Reperja dhe njëkohësisht modelja e njohur Chynna Rogers ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme në apartamentin e saj në Filadelfia.

Lajmin e hìdhur e ka konfirmuar familja e saj, e cila nuk e ka treguar motivin e vdékjes së këngëtares 25 vjeçare.

Who Is Chynna Rogers? — 5 Things About The Rapper Who Died ...

Ajo e filloi karrierën fillimisht si modele në moshën 14 vjeçare, ndërsa disa vite më pas nisi karrierën muzikore me mbështetjen e themeluesit të A$ap Mode i cili i besoi talentit të Rogers.

E gjitha bota e Hip Hop ka mbetur pa fjalë nga vdékja e saj e papritur.

Miq dhe kolegë të saj janë shprehur të hidhëruar dhe pa fjalë për lajmin e hidhur të largimit të saj nga jeta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!