Reperja dhe njëkohësisht modelja e njohur Chynna Rogers ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme në apartamentin e saj në Filadelfia.

Lajmin e hìdhur e ka konfirmuar familja e saj, e cila nuk e ka treguar motivin e vdékjes së këngëtares 25 vjeçare.

Who Is Chynna Rogers? — 5 Things About The Rapper Who Died ...

Ajo e filloi karrierën fillimisht si modele në moshën 14 vjeçare, ndërsa disa vite më pas nisi karrierën muzikore me mbështetjen e themeluesit të A$ap Mode i cili i besoi talentit të Rogers.

E gjitha bota e Hip Hop ka mbetur pa fjalë nga vdékja e saj e papritur.

Miq dhe kolegë të saj janë shprehur të hidhëruar dhe pa fjalë për lajmin e hidhur të largimit të saj nga jeta.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!