Miliarderja e njohur, Kylie Jenner vendosi të hyjë ‘live’ në llogarinë e saj në ‘Instagram’ së bashku me shoqen e saj të ngushtë, Stassie Karanikolaou.

Vajzat nisën të flisnin për fëmijët dhe 22-vjeçarja pohoi se nuk ka në plan për momentin të ketë fëmijë, por në të ardhmen dëshiron të jetë mamaja e 7 fëmijëve.

Kylie Jenner - My Everyday Makeup Look - YouTube

“Shtatzënia s’është lojë, është serioze dhe është e vështirë. S’jam gati akoma”, u shpreh Jenner gjatë videos live.

Fansave i ra në sy dhe fakti se miliarderja nuk e përmendi në asnjë moment babain e fëmijës së saj të parë, ndonëse prej kohësh ata janë parë të shoqërohen sërish bashkë./revistawho.com

Kylie Jenner Rocks New Short Blonde Hair On Instagram

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!