Ballina Showbiz Kush ti bën fotot ty? Kjo përgjigje e Kjesit ndaj Stzresit është...

Kush ti bën fotot ty? Kjo përgjigje e Kjesit ndaj Stzresit është epike

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes.

Historia e tyre midis ndarjes dhe pajtimeve ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të çiftit.

Megjithatë duket se së fundmi ata të dy e kanë rregulluar marrëdhënien mes tyre dhe pavarësisht se janë larg njëri tjetrit po shfaqen gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin.Stresi dhe Kejsi të ndarë! Fotot që s'lenë vend për dyshime ...

Kejsi ka postuar së fundmi një foto në instagram veshur sportive dhe e mbështetur pranë një makine të kuqe.

Ajo që të zënë sytë në këtë foto është komenti i Stresit i cili e pyet Kejsin se kush ja bën fotot dhe përgjigjja e saj është e menjëhershme, raporton Arkiva News.

“Arkimedi im”, shkruan ajo duke i bërë tag këngëtarit dhe duke e shoqëruar komentin me një zemër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!