Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes.

Historia e tyre midis ndarjes dhe pajtimeve ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të çiftit.

Megjithatë duket se së fundmi ata të dy e kanë rregulluar marrëdhënien mes tyre dhe pavarësisht se janë larg njëri tjetrit po shfaqen gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin.Stresi dhe Kejsi të ndarë! Fotot që s'lenë vend për dyshime ...

Kejsi ka postuar së fundmi një foto në instagram veshur sportive dhe e mbështetur pranë një makine të kuqe.

Ajo që të zënë sytë në këtë foto është komenti i Stresit i cili e pyet Kejsin se kush ja bën fotot dhe përgjigjja e saj është e menjëhershme, raporton Arkiva News.

“Arkimedi im”, shkruan ajo duke i bërë tag këngëtarit dhe duke e shoqëruar komentin me një zemër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!