Ballina Showbiz Kur VIP-at janë në të njëjtën mendje! Ja vendimet e tyre në...

Kur VIP-at janë në të njëjtën mendje! Ja vendimet e tyre në këtë kohë karantine (FOTO)

Të gjithë biem dakort se pamja është një faktor shumë i rëndësishëm, por tashmë parukeritë që na ndihmonin me këtë pjesë, janë mbyllur si masë për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Në këtë mënyrë disa nga VIP-at tanë janë detyruar të kujdesen vetë për pamjen e tyre duke bërë edhe ndryshime.

Tayna ka vendosur t’i presë flokët shkurt gjatë karantinës. Këngëtarja postoi një foto me modelin e ri të flokëve teksa dukej e kënaqur nga rezultati.

Ndërsa Enca vendosi të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Ajo postoi disa foto ku shfaqej me flokë ngjyrë gri që e bëjnë të duket edhe më e ëmbël.

Nga ana tjetër, Ermal Mamaqi u detyrua t’i qethte vetë flokët dhe përfundoi me këtë pamje. Aktori shkaktoi shumë të qeshura me videon ku shfaqej duke qethur flokët.

U qeth tullac papritur: Ermal Mamaqi tregon për vendimin e tij dhe ...

Gjithashtu edhe Jonida Maliqi vendosi t’i presë flokët gjatë kësaj periudhe. Këngëtares i shkon shumë modeli i ri me baluke të cilin me siguri do ta mbajë gjatë.

Ndërkohë Alban Skënderaj vendosi t’i rrisë flokët duke u kthyer kështu me pamjen që ka patur në 2005. “Çfarë s’do jepja për një berber”-tha këngëtari.

Karantina jep efektet, Alban Skënderaj rikthehet te 'look'-u i vjetër

Po ashtu edhe Florian Agalliu u detyrua t’i qethtë vetë flokët gjatë karantinës. Moderatori postoi disa foto gjatë proçesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!