Kiara Tito ka ndarë poza të ndryshme gjatë ditëve të saj të vetizòlimit. Moderatorja ka treguar për të gjithë ndjékësit se si e ka kthyer qëndrimin në shtëpi dhe ambientet e tij, vendin ideal për të pozuar.

“Po zbuloj cepa të rinj në shtëpi. Më kuptoni?”, ka shkruar Tito krah postimit të fundit ku si çdo herë tjetër është shfaqur e kuruar deri në detaje dhe e veshur njëjtë sikur do të dalë.

Me veshjet panverore, plot ngjyra, flokët e rregulluar siç duhet dhe ‘makeup-in’ perfekt, Kiara ka shpalosur kështu një anë tjetër të saj.

Nëse nuk dini si të kaloni kohën, apo keni nevojë ta sillni verën që tani, atëherë mjafton t’i hidhni një sy pozave të mëposhtme të Kiarës:/revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!