Ballina Showbiz Kthim pas në kohë! Aurela Gaçe ndan me ne foton e ëmbël...

Kthim pas në kohë! Aurela Gaçe ndan me ne foton e ëmbël e para 28 viteve

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka ndarë së fundmi me ndjékësit e saj në rrjetet sociale një foto të shumë viteve më parë.

Aty artistja shfaqet e veshur me një palë palaçeta xhins dhe kapele në kokë, detaje që nuk i kanë shpëtuar as syrit të ndjékësve.

Aurela Gaçe e vetëizoluar: Nuk mund t'i afrohem fëmijëve edhe për ...

“1992, Llakatund, Vlorë. Paliçeta xhins. Kapelen s’e di ku e kam gjetur. Ndërkohë ushtrimet në dërrasën e zezë nuk i kam zgjidhur unë”, ka shkruar Gaçe krah postimit të fundit.

Edhe Aurela është ndjerë jo pak nostalgjike si shumica e personazheve të njohur, të cilët kanë ndarë kujtime të ndryshme me fansat e tyre gjatë këtyre ditëve./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!