Ballina Showbiz Komentuesja e kritikon për pamjen, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike (FOTO)

Komentuesja e kritikon për pamjen, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike (FOTO)

Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me nota humori duke shkaktuar të qeshura tek fansat. Ditën e sotme Rozana postoi një foto të saj si kopertinë e “Vogue”, teksa mori komplimenta e komente të shumta. Mes tyre nuk mungoi një koment nga një ndjékëse e cila shkruante: “Skandal”. Rozana nuk ia përtoi përgjigjen e madje me përgjigjen e saj dha një mesazh me shumë vlerë.

Përgjigja e Rozanës: “Faleminderit shume! S’kemi fytyre tjeter qe te dalim ne foto ndaj me kete fytyre po hame pak buke. Gjithsesi grave qe bredhin ne keto kohe te veshtira instagrameve te grave te tjera duke share nuk eshte se kam ndonje deshire te madhe t’i pergjigjem. Mendoj qe duke qene grua vete nuk do ta beja kurre kete qe beni ju! Ka njerez qe i besojne vertet komente si ky. Ka njerez qe kane perfunduar duke hùmbur besimin ne vete e duke i bere keq vete nga komente te tilla.

Nuk e di cfare e shtyn nje grua te shaj “dukjen” e nje gruaje tjeter ! Dhe nese do te isha e shemtuar (per mua ska femra te shemtuara se vleren e bukurise e kane diku tjeter jo ne fytyre) ju nuk duhet t’i thoni kurre nje gruaje qe je skàndal. Imagjino ta lexonte ime më kete sms! Imagjino te te bùllizojne neser vajzen ty si do ndjeheshe? Mengjithate une jam aq e bukur ne kete shpirtin tim te madh sa keto mesazhe do t’i ruaj.

Kane ardhur kohe te veshtira. Me ka mbaruar letra higjenike. Ndaj ne kete jete mos hidh asgje poshte nje dite do t’i perdorni te gjitha. Ndoshta ju s’do keni leter por mund te perdorni fytyren pse jo. Ate fytyre qe merrni kurajo dhe shani grate e tjera!

Ps: Tu pergjigja me emer dhe mbiemer qe te te lexojne dhe ku i dihet mbase nje gazetar i vemendeshem e shikon dhe e publikon. Ne mundohemi te gjejme gjuhen me burrat Shqipetar qe te mund te jemi te barabarte por me sa po shoh ka dhe me keq. Uroj te te njohin familjaret e tu me kete xhest e te te lexojne. Mos e fshi komentin pas ketij mesazh se ja u kam forografuar! Shendet Zonje e nderuar!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!