Gjatë ditëve të vetizolimit të gjithë personazhet e njohur i janë kthyer pas fotove të vjetra, duke shijuar kështu kujtimet e tyre dhe kohën kur kanë pasur mundësi të udhëtojnë pa asnjë problem.

Dorina Mema ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj disa foto nga koha kur pushonte për një muaj në të njëjtin vend duke shijuar detin.

“2013 Mykonos, një muaj karantinë në det. Asgjë nuk ka ndryshuar tek une”, ka shkruar Mema krah fotove të verës.

Këto pamje i kanë bërë jo pak nostalgjikë edhe ndjekësit e saj të cilët kanë lënë një sërë komentesh.

Gjatë kësaj kohe Dorina ka treguar një kujdes shumë të madh për trupin e saj dhe ka treguar se vazhdon të konsumojë ushqimet e duhura dhe të stërvitet edhe në kushtet e shtëpisë./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!