Ballina Showbiz Kohë karantine! Aktorin e njohur e qeth gruaja, ja si duket (VIDEO)

Kohë karantine! Aktorin e njohur e qeth gruaja, ja si duket (VIDEO)

Në kushtet e izòlimit kur është e pamundur ti dhurosh vetes një qethje flokësh, në rastin më të mirë të vjen në ndihmë një familjar.

Kështu aktori Visjan Ukcenaj ja ka besuar qethjen e flokëve bashkëshortes së tij dhe gjithë procesin e ka dokumentuar me anë të një videoje.

Ai ka postuar në ‘Instagram’ momentin kur e shoqja me makinë roje në dorë vendos të shkrijë talentin mbi kokën e tij, shkruan Arkiva News.

Në fund rezultati është befasues, e shoqja e aktorit i ka bërë një model flokësh edhe më mirë sesa berberi.

Ajo i ka lënë vetëm një tufë flokësh në mes të kokës, ndërsa gjysma tjetër e kokësh është tullë, një model ky që para ca vitesh, madje ende edhe sot vazhdon të preferohet nga disa meshkuj.

Në fakt aktorit nuk i ka shkuar dhe aq keq, të paktën në fund ka dalë me një model flokësh dhe nuk i është dashur ti qethë flokët tullë në pamundësi për ti shkurtuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!