Pak kohë më parë u zbulua se kompozitori i njohur, Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Kjo e fundit nuk ka hezituar që t’i dedikojë disa fjalë romantike partnerit të saj në një postim të fundit në ‘Instagram’.

“Lëkura jote dhe lëkura ime mund të ndalojnë kohën…deri në fund”, shkruan bukuroshja nga Tirana.

Duket se dyshja po kalojnë momentet e tyre më të bukura dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Kujtojmë se Bahiti feston sot ditën e lindjes dhe kjo ka qenë mënyra më e bukur për ta nisur ditën.

Zbulohet romanca; Kledi Bahiti i lidhur me prezantuesen sportive ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!