Ballina Showbiz Kledi Bahiti ka ditëlindjen, moderatorja e njohur pranon lidhjen me të publikisht...

Kledi Bahiti ka ditëlindjen, moderatorja e njohur pranon lidhjen me të publikisht (FOTO)

Pak kohë më parë u zbulua se kompozitori i njohur, Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Kjo e fundit nuk ka hezituar që t’i dedikojë disa fjalë romantike partnerit të saj në një postim të fundit në ‘Instagram’.

“Lëkura jote dhe lëkura ime mund të ndalojnë kohën…deri në fund”, shkruan bukuroshja nga Tirana.

Duket se dyshja po kalojnë momentet e tyre më të bukura dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.

Kujtojmë se Bahiti feston sot ditën e lindjes dhe kjo ka qenë mënyra më e bukur për ta nisur ditën.

Zbulohet romanca; Kledi Bahiti i lidhur me prezantuesen sportive ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!