Ballina Showbiz Klea Huta ndan me ne foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur...

Klea Huta ndan me ne foton e ëmbël me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Rreth një muaj më parë, moderatorja Klea Huta konfirmoi lajmet e shtatzënisë së saj të cilat po qarkullonin prej kohësh në media.

Në një foto ku kishte pozuar me një fustan të bardhë, Klea na tregoi të gjithëve barkun e rrumbullakosur, si dhe zbuloi gjininë e bebushit që do të sjellë në jetë.

Ajo dhe Elgit Doda do të bëhen prindër të një djali, ndërsa sot moderatorja ka publikuar një foto tjetër nga pritja e ëmbël.

Klea Huta konfirmon shtatzëninë? – Lajmi.net

E veshur me rozë dhe flokët shumë të gjatë, moderatorja na ka ëmbëlsuar Instagram-in me këtë foto.

Klea është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe në muajin qershor do të bëhet nënë për herë të parë.

Në fillim ajo mohoi lajmet e shtatzënisë dhe e mbajti të fshehtë për shumë muaj, por tani nuk po fshihet më.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!