Rreth një muaj më parë, moderatorja Klea Huta konfirmoi lajmet e shtatzënisë së saj të cilat po qarkullonin prej kohësh në media.

Në një foto ku kishte pozuar me një fustan të bardhë, Klea na tregoi të gjithëve barkun e rrumbullakosur, si dhe zbuloi gjininë e bebushit që do të sjellë në jetë.

Ajo dhe Elgit Doda do të bëhen prindër të një djali, ndërsa sot moderatorja ka publikuar një foto tjetër nga pritja e ëmbël.

Klea Huta konfirmon shtatzëninë? – Lajmi.net

E veshur me rozë dhe flokët shumë të gjatë, moderatorja na ka ëmbëlsuar Instagram-in me këtë foto.

Klea është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe në muajin qershor do të bëhet nënë për herë të parë.

Në fillim ajo mohoi lajmet e shtatzënisë dhe e mbajti të fshehtë për shumë muaj, por tani nuk po fshihet më.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!