Ballina Showbiz Klea Huta e shqetësuar, ja çfarë problemesh po has gjatë shtatzënisë (FOT)

Klea Huta e shqetësuar, ja çfarë problemesh po has gjatë shtatzënisë (FOT)

Një muaj më parë moderatorja simpatike, Klea Huta, konfirmoi shtatzëninë e saj me një foto nga ekspozita “Portret jete” e Anjeza Dyrmishit.

Edhe pse është treguar gjithmonë mjaft e rezervuar, Klea ka zbuluar një nga problemet që po has gjatë shtatzënisë, që ka të bëjë me gjumin.

Keq puna', Klea Huta tregon ç'probleme po has gjatë shtatzënisë ...

Ajo ju ka kërkuar ndjékësve ta ndihmojnë se ku mund të gjejë një jastëk që është posaçërisht për gratë shtatzënë. “Keq puna”, shkruan moderatorja duke treguar se gjumin nuk po e bën aspak rehat.

Megjithatë pavarësisht kësaj, problemet ‘zhdùken’ kur emocionet janë të mëdha e sidomos kur Klea dhe Elgiti do të bëhen prindër për herë të parë.

Keq puna', Klea Huta tregon problemet gjatë shtatzënisë – Gazeta ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!