Ballina Showbiz Klajdi Haruni si kurrë më parë prezanton familjen në këto ditë karantine...

Klajdi Haruni si kurrë më parë prezanton familjen në këto ditë karantine (FOTO)

Ndryshe nga çdo herë tjetër, këngëtari i njohur, Klajdi Haruni ka zgjedhur që këtë periudhë të jetë pranë familjes së tij dhe ta ndajë me fansat këtë gje, më shumë se kurrë.

Ai ka publikuar disa video ku shfaqet duke kënduar me mamanë dhe babain e tij në shtëpinë e tyre në Korçë, ku shihen mjaft të qeshur, duke treguar për të gjithë se si po e kalojnë karantinimin.

E do gruan të virgjër? Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij ...

Pas këtyre pamjeve, Haruni ka publikuar ditën e sotme dhe një foto ku shfaqen të gjithë anëtarët e familjes së tij.

“Shpirti plot”, ka shkruar Klajdi krah postimit ku ka zbuluar njerëzit e tij më të dashur. Ashtu si shumë personazhe të tjerë këngëtari ka vendosur t’ia dedikojë këtë periudhë familjes së tij, por në dallim nga gjithë të tjerët e ka treguar më shumë me anë të postimeve të ndryshme se sa i lumtur ndihet pranë tyre, në këtë periudhë pushimi pas koncerteve të shumta./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!