Ballina Showbiz Kjo video do ju shkrijë së qeshuri! Ajka i ndërpret stërvitjen ...

Kjo video do ju shkrijë së qeshuri! Ajka i ndërpret stërvitjen Xhensilës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka shpërndarë në instagram një video ku shfaqet duke u stërvitur buzë detit.

Por stërvitja e saj nuk zgjat shumë pasi ndërhyn Ajka e cila shkon me vrap drejt detit duke e bërë Xhensilën që të ndërpresë stërvitjen dhe të shkojë me vrap pas të bijës.

Izolim nga koronavirusi, ja si po e kalojnë kohën në shtëpi Besi ...

Video është filmuar nga Besi i cili dëgjohet të qeshë ndërsa këngëtarja ndërpret menjëherë stërvitjen për të ndaluar të bijën që mesa duket ka dëshirë të lahet tek deti.

Xhensila dhe Besi gjatë kësaj periudhe kohore kanë qenë mjaft aktiv në rrjetet sociale ku kanë postuar vazhdimisht foto e video nga rutina e tyre e përditshme gjatë izòlimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!