Ballina Magazina Kohë Koronavìrusi! Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij 'arratìsen' (FOTO)

Kohë Koronavìrusi! Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij ‘arratìsen’ (FOTO)

Aktori turk Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij Basak Dizer u fotografuan nga paparacët së fundmi teksa dilnin nga një restorant japonez. Çifti ishin kapur dorë për dore dhe kaluan pranë paparacëve dhe fotografëve me shpejtësi. “Për çfarë arsye ndodheshit këtu?”, e pyeti një gazetar. “Ishim për darkë me disa miq”, u përgjigj aktori.

“A keni bërë ndryshime në planet tuaja për shkak të koronavìrusit?”, e pyeti një gazetar tjetër. “Kam folur shumë këto ditë. Le të flasim ditë tjetër mirë?”, u përgjigj Kivançi duke mos dashur të zbulojë më shumë.

Aktori u pyet edhe për projektet e reja, por preferoi sërish të mos tregonte duke u përgjigjur “Do e shpjegoj në kohën e duhur”. 

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'den ağızları açık bırakan ...

Aktori turk Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij, Basak Dizer kanë vendosur të vetëìzolohen larg qytetit. Mediat turke shkruajnë se çifti është strehuar në shtëpinë e tyre në pyll, për t’i kaluar këto ditë pandemie në natyrë.

Kivanç dhe Basak e adhurojnë natyrën prandaj qëndrimi në këtë shtëpi është i rëndësishëm për ta. Shtëpia e çiftit ndodhet në një fshat të Turqisë, në Kemerburgaz.

Kivanç dhe Basak janë të martuar që prej vitit 2016 dhe jetën e tyre private përpiqen ta mbajnë gjithmonë sa më larg syrit të publikut. Basak është stiliste e njohur në Turqi ndërsa Kivanç një nga aktorët më të paguar të Turqisë dhe i njohur në shumë shtete të botës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!