Moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjékësit në ‘Instagram’ një foto të sajën ku ka treguar dhe rutinën e saj gjatë vetizòlimit.

“Ha, fli, karantinë, përsëritje”, ka shkruar Rudi krah postimit të fundit në rrjetet sociale. Megjithatë ajo çfarë bie në sy në këtë postim është ngjashmëria e madhe e Elitës me Kim Kardashian.

Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në ...

Me flokët e ndàra në mes dhe grimin në ngjyrat e tokës, moderatorja duket si një kopje e Kardashian.

Me siguri ky detaj nuk do i shpëtojë as syrit të ndjekësve, të cilët e kanë pëlqyer menjëherë këtë pozë të Elitës.

Fansat nuk dinë ç'të mendojnë, Kim Kardashian apo Elita Rudi është ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!