Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, është bërë nënë e një vajze pak kohë më parë.

Ajo e ka mbajtur periudhën e shtatzënisë mjaft të fshehtë, edhe pse thashethemet kanë qarkulluar.

Së fundmi Yllka ka vendosur të ndajë momentet nga pritja e ëmbël.

Nga 2 deri 9 muaj, Kuqi i ka shpërndarë imazhet në Instagram.

Kujtojmë se Yllka dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur ta quajnë vajzën Luiza.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!