Ballina Showbiz Këngëtarja e njohur zhvìshet! Publikon foto 'hot' nga karantina

Këngëtarja e njohur zhvìshet! Publikon foto ‘hot’ nga karantina

Këngëtarja Xhesika Ndoja ka vendosur që të ngrejë temperaturat në këtë periudhë izòlimi.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet totalisht e zhvéshur ndërsa pozon me shpinë brenda vaskës.

Këngëtarja e shoqëron foton me një mesazh të çuditshëm drejtuar meshkujve.

Image may contain: 1 person

“Më shumë peshon fundshpina ime se sa fjalët e shumë burrave”, shkruan ajo krahas fotos e cila ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj, shkruan Arkiva News.

Nuk e dimë kujt i është referuar mesazhi i saj, por shohim se këngëtarja ka vendosur që të bllokojë opsionin e komenteve në foto.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!