Këngëtarja Edona Llalloshi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndàjë vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj artistike por edhe familjare.

Këtë herë këngëtarja na ka prezantuar me ambjentet e shtëpisë luksoze me disa foto e video ku pozon së bashku me të birin, raporton Arkiva News.

Në një video Edona dhe i biri pozojnë para pasqyrës, ndërsa në fotot e tjera këngëtarja shfaqet fillimisht e ulur përpara kompjuterit e më pas në zonën midis sallonit dhe korridorit.

Ajo na ka njohur kështu me ambjentet e brendshme të shtëpisë së saj, ku mbizotëron ngjyra e bardhë dhe arredimi modern ku nuk mungon asnjë detaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!