Ballina Showbiz Këngëtarja e njohur na prezanton me shtëpinë e saj luksoze (FOTO)

Këngëtarja e njohur na prezanton me shtëpinë e saj luksoze (FOTO)

Këngëtarja Edona Llalloshi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndàjë vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj artistike por edhe familjare.

Këtë herë këngëtarja na ka prezantuar me ambjentet e shtëpisë luksoze me disa foto e video ku pozon së bashku me të birin, raporton Arkiva News.

Në një video Edona dhe i biri pozojnë para pasqyrës, ndërsa në fotot e tjera këngëtarja shfaqet fillimisht e ulur përpara kompjuterit e më pas në zonën midis sallonit dhe korridorit.

Ajo na ka njohur kështu me ambjentet e brendshme të shtëpisë së saj, ku mbizotëron ngjyra e bardhë dhe arredimi modern ku nuk mungon asnjë detaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!