Ballina Showbiz Këngëtarja e njohur habit me deklaratë saj: Më pëlqen të pozoj ne...

Këngëtarja e njohur habit me deklaratë saj: Më pëlqen të pozoj ne të brendshme

Këngëtarja simpatike Vesa Smolica ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, nga ku bëri thirrje që të gjithë ndjekësit të bëhen pjesë e vidoklipit të saj të radhës.

Vesa tregoi se si e ka menduar projektin që pritet të lançojë së shpejti, por nuk i kurseu as komentet për fotot e nxehta që ka postuar kohët e fundit.

Ajo sqaroi se fotoja në fjalë nuk ka lidhje me videoklipin, përkundrazi, ishte shkrepur në një moment spontan në shtëpinë e saj.

“Nga karantina, kësi lloj fotosh mund të shohim. Ishte një foto çasti, siç e dini i kam qejf këto fotot me të brendshme, s’ka asgjë për t’u shqetësuar”, sqaroi ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!