Ballina LAJME/BOTE Këngëtarja e njohur shokon me deklaratën e saj: Më dhunùan dhe përdhùnuan...

Këngëtarja e njohur shokon me deklaratën e saj: Më dhunùan dhe përdhùnuan për katër javë…(FOTO)

Këngëtarja me famë botërore Duffy ka treguar për herë të parë me detaje historinë e saj të trìshtë të përdhùnimit.

Ajo ka treguar me detaje se çfarë i ndodhi në një nga ditëlindjet e saj dhe historia është me të vërtetë e dhìmbshme.

35-vjeçarja ka treguar se për më shumë se katër javë ajo është dhunùar dhe përdhùnuar në shtëpinë e saj.

“Ishte ditëlindja ime, më dròguan për katër javë dhe udhëtova me një të huaj”, tha aktorja në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja tha se dikush, pa e treguar emrin e mori me aeroplan dhe e çoi në një hotel aty ku e dhùnoi.

“Më futën në një dhomë hoteli dhe autori u kthye dhe më dhùnoi. Mbaj mend dhìmbjen dhe përpìqesha të qëndroja e vetëdijshëm në dhomë pasi ndodhi”, thotë ajo.

Duffy

Ajo tha se historia vazhdoi edhe në shtëpinë e saj dhe tregon e trìshtuar se si nuk mund të bënte asgjë për të shpëtuar.

Duffy, shtoi se si fillim kishte frìkë të bënte denòncim në polìci, por pas bisedës me një psikolog gjeti forcën për të treguar ngjarjen e errët të jetës së saj.

Duffy reveals the ordeal that lived when they abused her; they ...

Psikologia arriti të depërtojë thellë në mendjen e saj dhe arriti të kuptojë të gjithë situatën e vështirë të 35-vjeçares.

Ajo shton se për vite me radhë përjetoi strés të madh, pasi autortë e ngjarjes nuk ishin arréstuar.

Ylli i muzikës shton se tani që e ka treguar historinë e jetës është gati për t’u kthyer në normalitet dhe të punojë për projekt të reja muzikore.

Singer Duffy Recounts Horrific Four Week Rape, Kidnapping Ordeal ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!