Këngëtarja me famë botërore Duffy ka treguar për herë të parë me detaje historinë e saj të trìshtë të përdhùnimit.

Ajo ka treguar me detaje se çfarë i ndodhi në një nga ditëlindjet e saj dhe historia është me të vërtetë e dhìmbshme.

35-vjeçarja ka treguar se për më shumë se katër javë ajo është dhunùar dhe përdhùnuar në shtëpinë e saj.

“Ishte ditëlindja ime, më dròguan për katër javë dhe udhëtova me një të huaj”, tha aktorja në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja tha se dikush, pa e treguar emrin e mori me aeroplan dhe e çoi në një hotel aty ku e dhùnoi.

“Më futën në një dhomë hoteli dhe autori u kthye dhe më dhùnoi. Mbaj mend dhìmbjen dhe përpìqesha të qëndroja e vetëdijshëm në dhomë pasi ndodhi”, thotë ajo.

Duffy

Ajo tha se historia vazhdoi edhe në shtëpinë e saj dhe tregon e trìshtuar se si nuk mund të bënte asgjë për të shpëtuar.

Duffy, shtoi se si fillim kishte frìkë të bënte denòncim në polìci, por pas bisedës me një psikolog gjeti forcën për të treguar ngjarjen e errët të jetës së saj.

Duffy reveals the ordeal that lived when they abused her; they ...

Psikologia arriti të depërtojë thellë në mendjen e saj dhe arriti të kuptojë të gjithë situatën e vështirë të 35-vjeçares.

Ajo shton se për vite me radhë përjetoi strés të madh, pasi autortë e ngjarjes nuk ishin arréstuar.

Ylli i muzikës shton se tani që e ka treguar historinë e jetës është gati për t’u kthyer në normalitet dhe të punojë për projekt të reja muzikore.

Singer Duffy Recounts Horrific Four Week Rape, Kidnapping Ordeal ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!