Disa ditë më parë u bë e ditur se këngëtari Muhamet Sejdiu së bashku me bashkëshorten ishin inféktuar nga Koronavirùsi. Ato sapo ishin kthyer nga Gjermania.

Fatmirësisht çifti ka arritur ta mposhtë virùsin dhe janë shëruar. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në llogarinë e tij të Facebook-ut. Pas testeve të kryera ata kanë dalë negativë.

Shërohen nga koronavirusi, këngëtari Muhamet Sejdiu dhe ...

Postimi i plote:

”Lajm i gezueshem ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit Inféktives Ne Prishtin Shefit repartit mikut dhe vendasit tim prof Sali Ahmetit poashtu dr Valbonit Dr ,si dhe drejtoreshes ,dr Linda Ajazaj Berisha Shemsedinit, dhe dr Blerta, inférmieret, Fitimit dhe Fetijes qe qelluan sonte ktu edhe krejt stafin e inféktives ju jeni Hero ju dua. Flm edhe dr Zeqe Kuqit qe tere kohen ka qen me mua dhe mjeket, sherim te shpejt te gjith atyre qe perballen me kete smundje do t’ja dilni flm edhe Infermieri, Gzimi, Feridit Iliri Nurija sherim te shpejt edhe Shokve te mi Dr Jetish Jetishit Mentor Bytyqit Demir Panorcit dh te gjith atyre qe jon duke u sheru”, shkruan kengetari.

Muhamet Sejdiu tregon gjendjen e tij shëndetësore pak ditë pasi u ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!