Moderatorja simpatike Nevina Shtylla ka qenë herë pas herë pjesë e lajmeve rozë.

Nevina ndërkaq do të nisë së shpejti një tjetër projekt televiziv të quajtur “Kinostar”, i cili pritet të nisë së shpejti në ekranin e “Top Channel”.

Në korrik të vitit 2019 u zbulua lídhja e moderatores Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik me të cilin moderatorja ishte e lídhur prej vitesh.Zbulohet i dashuri i Nevina Shtyllës dhe nuk është Eros Grezda (FOTO) | Gazeta Sheshi

Ajo së fundmi me një deklaratë gjatë emisionit “E diell”, tha se ishte single këngëtarja u vu sërish në qendër të vëmendjes.

Ajo ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake up” ku deklaroi se është pendùar që ka folur dikur për jetën private dhe se nuk do të flasë më, pasi çdo material që jep sipas saj kéqpérdoret dhe për këtë arsye moderatorja ka deklaruar se nuk do të flasë më dhe nuk do të japë më asnjë detaj mbi jetën e saj private.

“Nevina dhe Arbri jo vetëm që kanë një lídhje të gjatë dhe shumë të fòrtë mes tyre, më shumë sesa 3-vjeçare, por bashkëjetojnë prej më shumë se një viti në Tiranë”, shkruante “Panorama Sport” në 2019-n.ME VIDEO/ Nevina Shtylla i jep fund krejt papritur lidhjes disa-vjeçare me juristin ekselent! Zgjedh ta pranojë publikisht ndarjen – Dosja AL

Moderatorja pranoi se ishte në një lídhje dashurie, pa preferuar të japë më shumë detaje, por ndjen se është abùzuar me jetën e saj private.

Kështu është shprehur ajo sot në emisionin “Wake Up”, teksa është pyetur nga Ori Nebiaj për marrédhénien e saj me juristin.

Nevina u shpreh se është tërhéqur nga informacionet që ka dhënë publikisht për jetën e saj private, pasi është pénduar. Për këtë arsye, që tani e tutje ajo preferon të mos tregojë më asgjë.Nevina Shtylla pushime me të dashurin, fotot seksi nga paparazzi

“ËSHTË NJË PJESË E JETËS SIME QË PREFEROJ TA MBAJ PERSONALE DHE PRIVATE. JAM TREGUAR E HAPUR, KAM SHPREHUR QË KAM QENË NË NJË MARRÈDHÈNIE DHE ISHA KOMODE. PËR SA KOHË QË JAM TËRHÈQUR NË ATË QË KAM THËNË NË EKRAN NORMAL QË JAM PÈNDUAR. TASHMË NUK KAM NDËRMEND TË THEM ASGJË. NUK PRÍSH PUNË SINQERITETI IM. PRÓBLEMI ËSHTË TEK ABÚZIMI QË BËHET MË PAS, EDHE KUR JAP MATERIAL, EDHE KUR OFROJ DIÇKA PËRVEÇ ANËS PROFESIONALE QË E KAM DETYRIM TI QËNDROJ STRÍKT DHE TË TREGOJ MË TEPËR, ANA PRIVATE ËSHTË DIÇKA QË E KAM NË DORË UNË. NË MOMENTIN QË TREGOJ DIÇKA, NUK KA NEVOJË TË ABÚZOHET MË SHUMË. KUR ABÚZOHET, E MBỲLLIM EDHE RRIMË.”- U SHPREH NEVINA.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!